8 míst pro dokonalou svatbu pod vodou

8 míst pro dokonalou svatbu pod vodou

Láska je všude ve vzduchu, ale pro potápěče jsou nejromantičtější svatby jsou ve vodě! Přemýšlíte, že byste si řekli své „ano“ v potápěčské výstroji? Tady je přehled nejslavnějších míst, kde se můžete vzít pod vodou. A potápěčské líbánky můžou plynuje navázat na obřad.

1. Svatá Lucie

Národ ostrovního státu Svaté Lucie je postavený na konceptu pospolitosti. Není tedy divu, že zhruba každý osmý pár sem zavítá se svatebními záměry. Teplé, průzračné vody a nádherné útesy jsou dokonalou kulisou pro svatbu pod vlnami. Po ní se můžete vydat na pěší túru po pohoří Piton, prozkoumat jedinou „drive-in“ sopku na světě nebo nakoupit svatební dary na jedinečném trhu pod širým nebem v hlavním městě Castries.

2. Fidži

Svatba pod palmami ve vzduchu provoněném květy keřů plumérie vás čeká na ostrově Fidži. Vyměňte si manželský slib a pak společně odplujte do západu slunce. Můžete na vlastní oči zjistit, proč se Fidži nazývá hlavním městem korálových zahrad. Zažít to nejlepší z mnoha ostrovů pod vodou vám umožní liveabordy a na souši čeká úžasná džungle, resorty a vlastně ráj na zemi.

3. Kajmanské ostrovy

Kajmanské ostrovy jsou obdařeny slunečním svitem po většinu roku, takže pro svatbu pod vodou je tu ideální každý den. A protože se jedná o jedno z mála míst v Karibiku, která umožňují svatby hned ten den, není žádný důvod čekat! Ještě na obřadu se můžete setkat s želvami a rejnoky nebo hledat svatební kořist na desítkách vraků. Pak si najděte klidné zákoutí na pláži s bílým pískem a roztáhněte houpací síť pro dva.

4. Indonésie

Jedny z nejúchvatnějších podmořských svateb se konají v Indonésii. Ať už chcete vyfouknout bublinkové polibky na Bali, nebo spojit srdce na Lomboku, na výběr máte z nekonečného množství scenérií. Udělejte si selfie při polibku s nevěstou a pak se připravte na to, že svůj fotoaparát zamíříte na rozsáhlou sbírku vzácných a neobvyklých mořských živočichů. Než začnete zkoumat indonéské chrámy, vodopády a ručně vyráběné suvenýry, užijte si zážitky z driftování nebo potápění v bahně.

5. Turks a Caicos

Nedotčené pláže, hvězdné noci a jiskřivé tyrkysové vody doplňuje na tropických ostrovech Turks a Caicos jeden z nejrozsáhlejších systémů korálových útesů na světě. Kterýkoli ze zdejších čtyřiceti ostrovů a ostrůvků je díky vynikající viditelnosti a pohodovým potápěčským podmínkám ideální pro průzračnou podmořskou oslavu. A díky ubytování v nádherných soukromých vilách nebo luxusních hotelech budou vaše líbánky zaručeně stejně exkluzivní jako vaše svatba.

6. Tahiti

Existuje něco romantičtějšího než svatba pod vodou v exotické lokalitě, jako je Tahiti? Vybírat můžete třeba z podmořského života a růžových písečných pláží Tikehau nebo sopečných vrcholků a akvamarínových lagun Bora Bora. V křišťálové laguně Rangiroa se prohánějí delfíni, žraloci a manty. A nechybí tu ani idylické bungalovy nad vodou, které doplní váš svatební balíček.

7. Britská Kolumbie

Tak studená voda možná není pro každého, ale Britská Kolumbie je místo jako žádné jiné. Čekají vás smaragdově zelené vody, zpěv velryb, vznášející se orli, nekonečné cedrové lesy a impozantní hory, které sahají hluboko pod vodní hladinu. Útulné romantické pobyty u ohně z polen a horká čokoláda navazují na dny plné úžasných ponorů. Britská Kolumbie nabízí spoustu špičkových letovisek na odlehlých místech, která dávají příležitost pro dokonalou svatbu!

8. St John’s, Newfoundland

Ještě studenější voda, ale více lásky, než na kolik můžete přiťuknout půllitrem ledového piva. St. John’s je město, které nabízí nejen krásnou přírodu, romantické noci ve městě a jedinečnou atmosféru, ale také jedny z nejlepších potápěčských lokalit na světě. Ledovec praskající za vašimi zády nebo obrovský vrak rýsující se v průzračně modrých vodách vám bude dělat dokonalou kulisu, až si zabubláte svoje ano. Newfoundland je místo pro dobrodružnou svatbu, o které bude mluvit celá rodina, zvažte jen možnost obléknout si více spodního prádla.

Zdroj a foto: Divermag.com

Sdílet článek

Napsat komentář