Potápěč strčil penis do obří lastury a skončil v nemocnici

Potápěč strčil penis do obří lastury a skončil v nemocnici

Na Havaji museli hospitalizovat rekreačního potápěče poté, co strčil svůj penis do obří škeble. “Bylo to teplé a příjemné,” popisuje svůj zážitek dvaadvacetiletý dobrodruh.

Dvaadvacetiletého Seana Madisona převezli do nemocnice Ka’u na jednom z havajských ostrovů kvůli špatnému zdravotnímu stavu -ztěžka se mu dýchalo, zvracel, extrémně se potil a měl velmi nízký krevní tlak.

Podle doktorů můžou mít jeho obtíže příčinu v kontaktu s obřím měkkýšem, který mohl spustit prudkou alergickou reakci. Potápěč se totiž svým bizardním chováním vystavil působení velkého množství arsenu.

Madison je nyní ve stabilizovaném stavu a přiznává, že chtěl strkáním penisu do mušle udělat dojem na svého kamaráda. “Nejprve to byl jenom vtip, kamarád mě natáčel, tak jsem se chtěl předvést a strčil penis do té obří škeble. Jenže ona mě nechtěla pustit,” řekl novinářům.

Potápěč zároveň přiznal, že měl trochu kocovinu z předchozí noci, kdy si vzal extázi a mohl mít ještě ovlivněný úsudek.

“Nijak to nebolelo nebo tak, bylo to teplé a příjemné. Ale bál jsem se, že mi dojde vzduch,” vypráví detaily ze svého zážitku.

Jakmile se mladík nakonec vyprostil ze sevření mušle, začal na sobě pozorovat první příznaky alergické reakce a vyhledal lékařskou pomoc.

Doktor Andrew Smith přiznává, že za dvaadvacet let své praxe nic podobného neviděl. “Alergie na mořské plody v jídle jsou běžné a občas se projeví i při kontaktu s rybou v moři, ale ne po sexuálním zážitku s mušlí,” komentoval případ.

Součástí havajského folkloru je i příběh, podle kterého byla bohyně Wawa U’ru násilně oplodněna žraločím bohem A’ua A’uku. Aby se pomstila, utrhla mu genitálie a udělala z něj eunucha, zatímco sama dala život původním obyvatelům Havaje.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PODĚLTE SE O SVOJE BIZARDNÍ ZÁŽITKY Z VODY V KOMENTÁŘÍCH! 🙂

Sdílet článek

Napsat komentář