SeaLife nabízí pouzdro pro iPhone do hloubky 40 metrů

SeaLife nabízí pouzdro pro iPhone do hloubky 40 metrů

SeaLife představuje kompaktní a lehký podvodní obal pro telefony iPhone od Apple. Novinka SeaLife SportDiver umožní potápěčům pořizovat fotky a videa na iPhone do hloubky až 40 metrů. 

Pouzdro je kompatibilní s modely iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, Xr, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro Max a SE (2nd Gen). 

Spoušť je dost velká i na ovládání v rukavicích a další tlačítka umožňují pracovat s různými funkcemi. Díky speciální aplikaci spolupracující s kamerou telefonu se dokonce dostanete k nastavení expozice, ostření, rychlosti uzávěrky, clony, vyvážení bílé nebo focení do formátu RAW. Ty jsou v běžném režimu telefonu pro uživatele nedostupné. „Naši exkluzivní aplikaci najdete v App storu pod názvem SportDiver App. Je vyvinutá přímo pro nás, nemusíte se bát žádných reklam nebo narušení soukromí,” říká Sven Harms ze SeaLife. „Chystáme i verzi pro Android, ta by měla být připravená před létem 2021,” dodává.  

Bezpečnostní alarmy

Obal má dvojí alarm pro případ prosakování. První z nich tvoří vakuová komora, která upozorní na pokles tlaku a nebezpečí. Druhý systém je zabudovaný uvnitř pouzdra a hlídá vlhkost. Oba zapnou v případě hrozby upozornění přímo na displeji, zvukové upozornění a LED signály. 

Dvířka pouzdra jsou utěsněná TPE o-kroužkem a robustním zámkem. Prevenci mlžení zajišťuje kapsle „Moisture Muncher”.

Příslušenství a připojení světla

Na pouzdro je možné přidat podvodní barevné filtry, které jsou součástí balení a pomáhají dokreslit přirozeně slábnoucí barvy pod hladinou. SeaLife také nabízí kombinaci se světlem Sea Dragon. Kromě toho je možné přimontovat stativ nebo jiné příslušenství. 

Ideální pro minimalisty a cestovatele

Odolný obal je vyrobený z polykarbonátu, nerezové oceli, hliníku a optického skla. Váží pouhých 641 gramů, takže je ideální i na cestování. Pod vodou je téměř neutrální, v závislosti na modelu telefonu.

Sdílet článek

Napsat komentář