5 důvodů, proč je každý potápěč Aquaman

5 důvodů, proč je každý potápěč Aquaman

Sponzorovaný článek

Někteří se rodí se speciálními schopnostmi, jiní si udělají potápěčský kurz. Výsledek je ale stejný, obyčejný smrtelník se promění v hrdinu oceánů. Do kin míří nový film, který se rozhodl podpořit jeden z největších českých potápěčských obchodů Divers Direct právě proto, že se odehrává pod hladinou a potápěčům bude blízký. Aquamanů je totiž na světě víc než jeden. Posuďte sami, jestli se řadíte mezi ně.

Šéf Divers DIrect Petr Vonka jako Aquaman.

1) Aquaman zažívá stav beztíže

Potápění vám dává svobodu pohybu ve třech dimenzích. Potápěči mohou létat přes korály, levitovat nad pískem a proplouvat průsmyky, stejně jako to dělá v novém filmu Aquaman a jeho kamarádi z Atlantidy. 

2) Aquaman objevuje podvodní města

Útesy, vraky a celá podvodní města jsou přístupná potápěčům po celém světě. Přesně to je prostředí, ve kterém se komiksový hrdina na stříbrném plátně pohybuje. 

3) Aquaman je hlasem ve světě pod vodou

Potápěči jsou a vždycky byli první v řadě hnutí volajících po ochraně oceánů a života v nich. Bojují za ochranu žraloků i mant, za omezení plastů a snaží se zbavovat odpadků v mořích. Stejné cíle má i Aquaman.  

4) Aquaman využívá pokročilé technologie

Rebreathery a celoobličejové masky jsou jen některé z možností, jak se dostat do omračujících hloubek. Díky uzavřenému okruhu můžou potápěči proplouvat mezi rybami bez hluku a bublinek stoupajících nahoru a úplně tak splynout s okolím.

5) Pro Aquamana je oceán domovem

Ačkoli ne každý potápěč vypadá jako představitel filmového Aquamana nebo jeho partnerky Mery, sdílejí s ním nemálo „superschopností” a sto procent vášně a lásky k vodě. Pro potápěče je svět pod vodní hladinou domovem, místo, kde mohou strávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli a kde zažijí neopakovatelný klid. 

O filmu:

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. Film Aquaman vstoupí do českých kin 13. prosince 2018.

Sdílet článek

Napsat komentář